Oznamujeme občanom, že dňa 6. marca 2026 budú na Mestskom úrade v Kráľovskom Chlmci z technických dôvodov prijímať klientov len do 12:00 hodiny.
Értesítjük a polgárokat, hogy 2026. március 6-án a Királyhelmeci Városi Hivatalban technikai okok miatt ügyfeleket csak 12:00 óráig fogadnak.

Mesto po vzniku Uhorska sa osada a ako aj celé Medzibodrožie stali súčasťou Zemplínskej župy. S názvom „Helmech“ sa stretávame v zakladacej listine obce Leles z roku 1214.